HW DATACOM S220 48T4S | Huawei ekitEngine S220 Series ราคาถูก
Please wait...
1778146097.jpg
1777968974.jpg
dwad
Huawei ekitEngine S220 Series
P/N : HW-DATACOM-S220-48T4S
Name : Huawei ekitEngine S220 Series
Call Stock
  • Huawei ekitEngine S220 Series Specification
  • CHASSIS :
    Rack 1U
  • WARRANTY :
    3 Years.Warranty
    48 x 10/100/1000BASE T ports
    4 x GE SFP+ ports
    Switching capacity 104 Gbps
    Packet forwarding 77 Mpps
    Maximum power consumption 43.3 W
    Layer 2 Switches
Technical Specification
Model  Switch “ Huawei eKitEngine S220 Series Switches
SKU HW-DATACOM-S220-48T4S
Switch Layer 2 Switches
Fixed port  48 x 10/100/1000BASE T ports, 4 x GE SFP+ ports
Switching capacity  104 Gbps
Packet forwarding  77 Mpps
Power module type Built-in AC power  module
Rated voltage 100 V AC to 240 V AC, 50/60 Hz
Maximum voltage AC input: 90 V AC to 290 V AC, 45 Hz to 65 Hz
Noise  • Sound power at normal temperature: 46.6 dB (A)
  • Sound power at high temperature: 54.3 dB (A)
  • Sound pressure at norma temperature: 34.6 dB (A
Long-term operating  temperature  -5 °C to +50 °C
Storage temperature  -40 °C to +70 °C
Relative humidity 5% to 95% (non condensing)
Service port surge  protection  Common mode: ±7 kV
Dimensions (H x W x D)  43.6 mm x 442 mm x 220 mm
Weight  3.59 kg
Warranty 3 Years. Warranty
P/N : HW-DATACOM-S220-24T4X
Call Stock
  • CHASSIS :
    Rack 1U
  • WARRANTY :
    3 Years.Warranty
    24 x 10/100/1000BASE T ports
    4 x 10GE SFP+ ports
    Switching capacity 128 Gbps
    Packet forwarding 95 Mpps
    Maximum power Consumption 35.04 W