**FREE!! [R3X85A] Aruba Instant On 12V Power Adapter
ด่วน...มีจำนวนจำกัด
Option
- [R9M77A] Aruba Instant On 802.3at POE Injector (30W) ราคา 2,190.-
- [S0P44A] Aruba PC-AC-NA (NA) AC Power Cord ราคา 500.-
| Model | Access Point Aruba Instant On AP11 Wireless AC1200 Gigabit + Aruba |
| Instant On 12V Power Adapter | |
| SKU | R6K61A |
| Mounting | Indoor |
| Ports | 1 x Uplink Gigabit Ethernet port, with POE-in support (802.3af) |
| Wi-Fi Radio Specifications | Dual radio for simultaneous dual-band operation 5 GHz 802.11ac 2×2 MIMO |
| for up to 867 Mbps wireless data rate, with Multi User MIMO support (Wi-Fi 5) | |
| 2.4 GHz 802.11n 2×2 MIMO for up to 300 Mbps wireless data rate (Wi-Fi 4) | |
| Power sources and consumption | DC power (12V) |
| Antennas | Internal |
| Environment |
emperature range0 to 40°C |
| Dimension (H x W x D) | 34 x 152 x 152 mm (1.3 x 6.0 x 6.0 in) |
| Weight | 193 g (0.4 lb) |
| Warranty | 2 Years Warranty by HPE Thailand |