[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD
ราคา 196,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[P50450-B21] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
| Model | HPE ProLiant DL320 Gen11 5416S 2.0GHz 16-core 1P 32GB-R MR408i-o 8SFF 500W PS Server |
| Product Number | P57688-B21 |
| Form Factor | 1U Rack |
| CPU | Intel® Xeon® Gold 5416S (16-Core, 2.0 GHz, 150W) |
| Number of CPU | One processor (Support 1 CPU) |
| Processor speed | 3.7 GHz maximum, depending on processor |
| Memory | 32GB UDIMM DDR5; 4800 MT/s (1x 16GB) & 15 DDIMM Blanks |
| Notes: Runs at 4000MT/s due to processor limitation | |
| Network Controller | HPE embedded 2-port 1 GbE Ethernet adapter |
| Storage Controller | MR408i-o with Megacell Battery |
| Disk Drive | None |
| Chassis | 8 SFF |
| Optical Drive | No Optical Drive (Optional) |
| PCIe Slots | 2 x16 FHHL PCIe Gen5 |
| Power Supply | 1 x 500W Platinum |
| System fan features | Wide range of speeds, cabling, chipsets and form factors (PCIe stand-up adapter and OCP3.0). Please |
| refer to the QuickSpecs for network card choices. | |
| Management | HPE iLO6 |
| Security | TPM (Trusted Platform Module) |
| Minimum dimensions ( H x W x D) | 4.28 x 43.46 x 60.51 cm 1.69 x 17.11 x 23.82 in |
| Weight | 12.00 kg (26.45 lb): One Drive, one DIMM, one PCIe card, one processor, |
| one heatsink, one power supply, five fans, and two fan blanks. | |
| Warranty | 3-Year Standard Warranty Next Business Day Support (Parts, Labor, Onsite) |
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD
ราคา 196,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[P50450-B21] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD
ราคา 196,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[P50450-B21] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD
ราคา 196,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[P50450-B21] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD
ราคา 196,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[P50450-B21] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD
ราคา 196,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[P50450-B21] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD
ราคา 196,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[P50450-B21] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD
ราคา 196,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[P50450-B21] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit