FREE!!
[P50450-B21#0D1] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
| Model | HPE ProLiant DL320 Gen11 3408U 4510 2.40GHz 12-core 8SFF 800W PS Server |
| Product Number | P52766-B21-ICT |
| Form Factor | 1U Rack |
| CPU | Intel® Xeon® Silver 4510 2.40GHz 12-core 150W Processor |
| Number of CPU | One processor (Support 1 CPU) |
| Memory | HPE 16GB 1Rx8 PC5-5600B-R Smart Kit |
| Network Controller | HPE embedded 2-port 1 GbE Ethernet adapter |
| Storage Controller | HPE MR408i-o Gen11 SPDM Storage Cntlr |
| Disk Drive | 2 x HPE 480GB SATA RI SFF BC MV SSD |
| Chassis | 8 SFF (Hot-Plug) |
| Optical Drive | No Optical Drive (Optional) |
| PCIe Slots | 2 x16 FHHL PCIe Gen5; 1 OCP 3.0 Slot |
| Power Supply | 2 x HPE 800W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit |
| Management | HPE iLO6 |
| Security | TPM (Trusted Platform Module) |
| Minimum dimensions ( H x W x D) | 4.28 x 43.46 x 60.51 cm 1.69 x 17.11 x 23.82 in |
| Weight | 12.00 kg (26.45 lb): One Drive, one DIMM, one PCIe card, one processor, one heatsink, |
| one power supply, five fans, and two fan blanks. | |
| Warranty | 3-Year Standard Warranty Next Business Day Support (Parts, Labor, Onsite) |
FREE!!
[P50450-B21#0D1] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
FREE!!
[P50450-B21#0D1] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
FREE!!
[P50450-B21#0D1] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
FREE!!
[P50450-B21#0D1] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
FREE!!
[P50450-B21#0D1] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
FREE!!
[P50450-B21#0D1] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
FREE!!
[P50450-B21#0D1] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit