Package 1
[861683-B21] HPE 3x4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 147,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[P50450-B21] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
| Model | HPE ProLiant DL320 Gen11 3408U 1.8GHz 8-core 1P 16GB-R 4LFF 500W PS Server |
| Product Number | P57685-B21 |
| Form Factor | 1U Rack |
| CPU | Intel® Xeon® Bronze 3408U (8-Core, 1.8 GHz, 125W) |
| Number of CPU | One processor (Support 1 CPU) |
| Processor speed | 3.7 GHz maximum, depending on processor |
| Memory | 16GB UDIMM DDR5 4800 MT/s (1x 16GB) & 15 DDIMM Blanks |
| Network Controller | HPE embedded 2-port 1 GbE Ethernet adapter |
| Storage Controller | Embedded SATA controller (AHCI or Intel SATA software RAID controller) |
| Disk Drive | None |
| Chassis | 4 LFF |
| Optical Drive | No Optical Drive (Optional) |
| PCIe Slots | 2 x16 FHHL PCIe Gen5; 1 OCP 3.0 Slot |
| Power Supply | 1 x 500W Platinum |
| System fan features | Wide range of speeds, cabling, chipsets and form factors (PCIe stand-up adapter and OCP3.0). Please |
| refer to the QuickSpecs for network card choices. | |
| Management | HPE iLO6 |
| Security | TPM (Trusted Platform Module) |
| Minimum dimensions ( H x W x D) | 4.28 x 43.46 x 66.47 cm 1.69 x 17.11 x 26.17 in |
| Weight | 13.20 kg (29.10 lb): One drive, one DIMM, one PCIe card, |
| one processor, one heatsink, one power supply, five fans,and two fan blanks. | |
| Warranty | 3-Year Standard Warranty Next Business Day Support (Parts, Labor, Onsite) |
Package 1
[861683-B21] HPE 3x4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 147,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[P50450-B21] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
Package 1
[861683-B21] HPE 3x4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 147,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[P50450-B21] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
Package 1
[861683-B21] HPE 3x4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 147,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[P50450-B21] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
Package 1
[861683-B21] HPE 3x4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 147,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[P50450-B21] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
Package 1
[861683-B21] HPE 3x4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 147,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[P50450-B21] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
Package 1
[861683-B21] HPE 3x4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 147,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[P50450-B21] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit
Package 1
[861683-B21] HPE 3x4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 147,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[P50450-B21] HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit