Package 1
[861683-B21] HPE 3x4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 160,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit
| Model | HPE ProLiant ML350 Gen11 4410Y 2.0GHz 12-core 1P 32GB-R VROC 4LFF 800W RPS Server |
| Product Number | P53564-371 |
| Form Factor | 4U Tower |
| CPU | Intel® Xeon® 4410Y (12-Core, 2.0 GHz, 150W) |
| Number of CPU | One processor (Max2) |
| Memory | HPE 32GB 2Rx8 PC5-4800B-R Smart Kit |
| Network Controller | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 Adapter for HPE |
| Storage Controller | Embedded Intel VROC SATA controller |
| Notes: Only SATA drive supported with embedded controller, SR/MR controller is required for SAS drive support. | |
| Disk Drive | None ship as standard |
| Internal Storage | Default with 4LFF SATA Basic Drive Cage Kit (P47216-B21). Upgradeable to 12 LFF (4+4+4). |
| Optical Drive | No Optical Drive (Optional) |
| PCIe Slots | Default with 4 x PCIe 5.0 slots with primary riser cage. Upgradable with additional riser kit. |
| Notes: Dual processors are required to support expansion card on PCIe slots 5-10.) | |
| Power Supply | 1x HPE 800W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Management | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download); |
| HPE iLO Advanced and HPE OneView Advanced (require licenses) | |
| Minimum dimensions ( H x D x W) | 46.2 x 71.2 x 17.4 cm. |
| Weight | 43.05 kg (94.91 lb) |
| Warranty | 3-Years Standard Warranty Next Business Day Support (Parts, Labor, Onsite) |
Package 1
[861683-B21] HPE 3x4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 160,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit
Package 1
[861683-B21] HPE 3x4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 160,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit
Package 1
[861683-B21] HPE 3x4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 160,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit
Package 1
[861683-B21] HPE 3x4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 160,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit
Package 1
[861683-B21] HPE 3x4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 160,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit