[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD ราคา 256,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit
[P50400-B21] HPE DL3XX Gen11 2U Com Bezel Kit
| Model | HPE ProLiant DL380 Gen11 5415+ 2.9GHz 8-core 1P 32GB-R MR408i-o NC 8SFF 800W PS Server |
| Product Number | P52564-B21 |
| Form Factor | 2U Rack |
| CPU | Intel® Xeon® Gold 5415+ (8 core, 2.9GHz, 150W) |
| Memory | 32GB RDIMM 2R 4800 MT/s (1x 32GB) |
| Network Controller | Broadcom BCM57416 Ethernet 10Gb 2-port BASE-T Adapter for HPE |
| Storage Controller | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller and Smart Storage Battery |
| Disk Drive | No HDD |
| Internal Storage | 8 SFF CTO Server (upgradeable to 24 SFF front + 2SFF rear) |
| Optical Drive | No Optical Drive (Optional) |
| PCIe Slots | 3-slots (x8, x16, x8) as standard; upgradeable to 8-slots in a 2 processor configuration |
| Power Supply | 1x HPE 800W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Fans | 4 - Standard |
| Management | HPE iLO 6 |
| Rail Kit | SFF Easy Install Rail Kit; cable management arm |
| Energy Star | Energy Star 3.0 |
| Security | TPM (Trusted Platform Module) |
| Warranty | HPE 5 Year Tech Care Essential DL380 Gen11 HW Service (24x7) |
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD ราคา 256,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit
[P50400-B21] HPE DL3XX Gen11 2U Com Bezel Kit
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD ราคา 256,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit
[P50400-B21] HPE DL3XX Gen11 2U Com Bezel Kit
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD ราคา 256,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit
[P50400-B21] HPE DL3XX Gen11 2U Com Bezel Kit
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD ราคา 256,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit
[P50400-B21] HPE DL3XX Gen11 2U Com Bezel Kit
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD ราคา 256,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit
[P50400-B21] HPE DL3XX Gen11 2U Com Bezel Kit
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD ราคา 256,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit
[P50400-B21] HPE DL3XX Gen11 2U Com Bezel Kit
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD ราคา 256,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit
[P50400-B21] HPE DL3XX Gen11 2U Com Bezel Kit
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD ราคา 256,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit
[P50400-B21] HPE DL3XX Gen11 2U Com Bezel Kit
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD ราคา 256,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit
[P50400-B21] HPE DL3XX Gen11 2U Com Bezel Kit
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD ราคา 256,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit
[P50400-B21] HPE DL3XX Gen11 2U Com Bezel Kit
[P40497-B21] HPE 3x480GB SATA RI SFF BC MV SSD ราคา 256,000 บาท
FREE!!
[P38995-B21] HPE 800W FS Plat Ht Plg LH PS Kit
[P50400-B21] HPE DL3XX Gen11 2U Com Bezel Kit