[P28352-B21] HPE 3 x 2.4TB SAS 10K SFF BC 512e MV HDD ราคา 260,000 บาท
| Model | HPE ProLiant DL365 Gen11 9124 3.0GHz 16-core 1P 32GB-R 8SFF 800W PS Server |
| Product Number | P55016-B21 |
| Form Factor | 1U Rack |
| CPU | AMD EPYC™ 9124 (16-Core, 3.0 GHz, 240W) |
| Number of CPU | One processor (Up to 2) |
| Processor speed | 4.1 GHz maximum, depending on processor |
| Memory | 32GB RDIMM SR 4800 MT/s (1x 2Rx4 32GB) |
| Network Controller | BCM 5719 1GbE 4p BASE-T OCP3 Adptr plus choice of standup card |
| Storage Controller | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| Disk Drive | No HDD |
| Chassis | 8 SFF Chassis (upgradeable to 10 SFF front) |
| Optical Drive | No Optical Drive (Optional) |
| PCIe Slots | 1 slot (x16) as standard (2nd Slot upgradeable. Please refer to PCIe slot section in this doc) |
| Power Supply | 1x 800W HPE FlexSlot Power Supply |
| System fan features | 5 fans included |
| Management | Default: HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning, HPE OneView Standard (requires download) |
| Warranty | 3-Years. Parts, 3-Years. Labor, 3-Years. On-Site Support With Next Business Day Response. |
[P28352-B21] HPE 3 x 2.4TB SAS 10K SFF BC 512e MV HDD ราคา 260,000 บาท
[P28352-B21] HPE 3 x 2.4TB SAS 10K SFF BC 512e MV HDD ราคา 260,000 บาท