[861683-B21] HPE 3 x 4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 89,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
| Model | HPE ML30 Gen11 E-2434 1P 16G HP Server |
| Product Number | P65095-371 |
| Form Factor | 4U Tower |
| CPU | Intel® Xeon® E-2434 (4 core, 3.4 GHz, 55W) |
| Number of CPU | One processor |
| Memory | 16GB (1x16 GB UDIMM, 4800 MT/s) |
| Network Controller | Embedded 1Gb 4-Port Ethernet Adapter |
| Storage Controller | Embedded Intel VROC SATA software RAID |
| Disk Drive | None |
| Included Hard Drives | None ship standard, 4 LFF supported |
| Optical Drive Bay | Optional Slimline ODD Bay Kit (P65102-B21) consumes 1 media bay |
| Notes: Up to 1 optical drive bay | |
| Optical Drive | No Optical Drive (Optional) |
| Power Supply | 1x HPE 500W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Fans | 1x Non-hot plug non-redundant system fan |
| Security | TPM (Trusted Platform Module) |
| Management | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded) |
| Warranty | 3-Years. Parts, 1-Year Labor, 1-Year Onsite support with next business day response |
[861683-B21] HPE 3 x 4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 89,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[861683-B21] HPE 3 x 4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 89,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[861683-B21] HPE 3 x 4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 89,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[861683-B21] HPE 3 x 4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 89,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[861683-B21] HPE 3 x 4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 89,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[861683-B21] HPE 3 x 4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 89,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit
[861683-B21] HPE 3 x 4TB SATA 7.2K LFF LP MV HDD
ราคา 89,000 บาท
FREE!!
[865408-B21] HPE 500W FS Plat Ht Plg LH Pwr Sply Kit